Villa Dermatica – klinika medycyny estetycznej Kraków, Nowy Targ i Żywiec

Klinika  Urody specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej oraz studia fryzjerskiego.

Klinika Urody Villa Dermatica to miejsce w którym wykonywane są zabiegi z zakresu kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej oraz można skorzystać z usług fryzjerskich.

Villa Dermatica oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów m.in. na twarz, włosy i ciało. Wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pozwoli dobrać odpowiednie zabiegi przeznaczone indywidualnie dla Klienta.

Oprócz podstawowych zabiegów kosmetycznych takich jak: manicure i pedicure, peeling, depilacje, masaże, eksfoliacja i wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, w naszej klinice skorzystać można również z usług dotyczących medycyny estetycznej. Współczesna medycyna pozwala na wykonywanie zabiegów na różne defekty i schorzenia skórne oraz spektakularnie potrafi wpłynąć na młodszy wygląd skóry, niwelując skutki procesu starzenia. W medycynie estetycznej najczęściej polecane są zabiegi z wykorzystaniem: botox-u, kwasu hialuronowego oraz nici hialuronowych. W swojej bogatej ofercie Villa Dermatica oferuje również zabiegi do trwałej depilacja owłosienia przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń do laseroterapii oraz zabiegi zamykania naczynek laserem medycznym, a także resurfacing laserowy i usuwanie blizn, rozstępów, włókniaków i brodawek.

Aby przedłużyć efekty zabiegów gabinetowych nasi pracownicy służą wiedzą w doborze kosmetyków do pielęgnacji domowej, które pogłębią i przedłużą efekty zabiegów gabinetowych.

Klinika Urody zapewnia odpowiednie usługi fryzjerskie, a najlepsze kosmetyki i doświadczony zespół fryzjerów sprawi, że Twoje włosy odzyskają kondycję i zdrowy wygląd oraz niepowtarzalny styl.

To magiczne miejsce, które zabierze Cię w świat piękna oraz luksusu, na które przecież zasługujesz.

Nie wahaj się, już dziś poczuj się piękna!

  • Pakiety rabatowane nie podlegają zwrotowi gotówki. 
  • Bony/ pakiety mają ważność 12 miesięcy od daty zakupu