AROSHA

W obecnych czasach cellulit, rozstępy czy utrata jędrności skóry są to defekty skórne z którymi bez problemu możemy walczyć. Jedną z metod zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki jest zabieg z wykorzystaniem bandaży Arosha. W zabiegach AROSHA główną metodą walki z cellulitem jest intensywny suchy masaż modelujący, profesjonalne bandażowanie ciała oraz drenaż limfatycznym. Atutem bandaży jest dostosowanie ich działania do konkretnych problemów ciała a więc są doskonałą metodą walki z cellulitem, dodatkowo modelują, ujędrniają i nawilżają ciało oraz walczą z oznakami starzenia się skóry.

Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami kosmetycznymi takimi jak: guarana, wyciąg z kasztanowca, brązowa alga oraz kofeina. Podczas zabiegu składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.

Ponieważ w metodzie AROSHA nie stosujemy ucisku, zabiegi idealnie sprawdzają się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach lub ramionach, a co również istotne zabiegi Arosha przeprowadzane są w sposób bardzo przyjemny i relaksujący, zatem zabieg ten jednocześnie wspomaga walkę z cellulitem i odpręża.